Specialist în Relații cu Clienții 20 000 lei

SmartyCon
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 12500 До 20000 MDL
График: Полный день
Căutăm o persoană fără experiență, energică pentru o echipă ce promovează educația în marketingul online.
Ce așteptăm de la tine:

Cunoaşterea fluentă a limbii română
Disciplinare, autoorganizare, abilitate de lucru în echipă
Abilitatea de a organiza discuția bazată pe nevoile clientului
Dorința de a învăța lucruri noi mereu
Cunoaşterea PC nivel de utilizator
Experienţa de lucru în domeniul relații cu client va constitui un avantaj

Responsabilități:

Identificarea și contactarea clienților;
Soluționarea problemelor parvenite din partea clienților;
Prelucrarea clienților care sunt interesați în serviciile noastre;
Consultarea clienților existenți/noi referitor la produsele companiei;
Acordarea unei descrieri detaliate și atrăgătoare a serviciilor prestate;
Interesarea clienților și prelucrarea obiectelor lor.

Ce oferim:

Baza de clientela fierbinte;
Salariul fix de 12.500 lei + sistemul de bonusare avantajos;
Program de lucru standard (Luni – Vineri/ 10:00-19:00);
Instruirea de către companie, făcută de cei mai buni traineri;
Colectiv tanar si ambițios;
Posibilitatea de a lucra în biroul nou;
Posibilități de creștere profesională;
Pauză dulce cu ceai și biscuiți.

Dacă ești interesat de oferta, expediați CV-ul cu specificarea funcției la adresa electronică: recruter_office@hrmd24.com, iar noi te vom contacta. E-mail: recruter_office@hrmd24.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть