Operator-Vânzări B2B

Miramob
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 10000 До 18000 MDL
График: Полный день
Suntem în căutarea unui Operator-Vânzări B2B, rolul esențial al căruia constă în menținerea și extinderea portofoliului de clienți.
Responsabilități-cheie:

Prelucrarea comenzilor în programă.
Specificarea comenzilor în programă (comenzi pentru tăiere PAL, încleiere ABS).
Emiterea și urmărirea executării comenzilor în programă și coordonarea lor cu Secția de producere.
Informarea clienților cu privire la comanda finisată.
Menținerea comunicării profesioniste cu clienții existenți, dar și extinderea continuă a portofoliului de clienți, pentru a atinge targhetul de vânzări;
Îmbunătățirea permanentă a procesului de vânzare, dezvoltarea și implementarea standardelor de vânzare;

Candidatul de succes:

Are experiență de lucru cu clienții și furnizorii de mobilă la comandă.
Este comunicabil, deschis, responsabil, punctual.
Vorbește fluent limbile română și rusă.
Știe cum să atragă și să construiască relații pe termen lung cu clienții și este un bun negociator;
Operează la nivel avansat cu PC (Ms Office);
Este capabil să lucreze într-un mediu rapid și complex;

Ce oferim:

Învățare și susținere la inițierea în funcție (perioada de inițiere este achitată).
Salariu competitiv, în funcție de experiența candidatului;
Traininguri, conferințe, expoziții de profil naționale și internaționale;
Produsele companiei cu preț redus și în rate.

Doar persoanele selectate în baza CV-urilor expediate vor fi invitate la interviu.
Mult succes!
Candidații interesați, care s-au regăsit în cele descrise mai sus, rugăm să expedieze CV-ul la adresa hr@tandem.md, cu indicarea titlului “Operator-Vânzări B2B” sau să sune la numarul 079757770, 078057772. E-mail: hr@tandem.md
Telefon: 079757770, 078787770
Web: www.tandem.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть