Operator call centru

Nobil Dent
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Cerințe:

Vorbire fluentă a limbilor română, rusă și engleza (constituie un avantaj)
Persoană sociabilă cu clienții potențiali și existenți
Bune abilități organizatorice și comportament proactiv
Dicție bună
Experiență în poziție similară constituie un avantaj

Condiții de muncă:

Condiții confortabile de cooperare cu procese de lucru stabilite, instructiuni si ghidare corecta
Lucru in oficiu la computer
Oferim calculator personal, căști cu microfon, fotoliu confortabil și alte comodități
Angajare oficială și pachet social complet
Salariu motivant în conformitate cu cerințele poziției

Responsabilități:

Preluarea apelurilor telefonice, furnizarea informațiilor solicitate
Răspunderea rapidă la mesajele înregistrate și acumulate în CRM
Suport informațional și logistic acordat clienților pre și post vânzare
Efectuarea de programări conform solicitărilor clienților
Email: hr-recrutare@nobildent.md
Telefon: 068683373
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть