Manager Vânzări (produse cosmetice)

Flormar
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Despre Noi: Suntem o companie lider în industria produselor cosmetice, dedicată oferirii de produse de înaltă calitate și servicii excepționale clienților noștri. Cu un portofoliu variat și inovator, căutăm un Manager Vânzări pasionat și experimentat pentru a ne sprijini în creșterea și dezvoltarea afacerii noastre.
Responsabilități:

Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru a atinge obiectivele de vânzări ale companiei.
Coordonarea și supervizarea echipei de vânzări pentru a asigura performanța și atingerea țintelor stabilite.
Identificarea și dezvoltarea de noi oportunități de afaceri și parteneriate strategice.
Analizarea pieței și a concurenței pentru a adapta strategiile de vânzări în mod eficient.
Monitorizarea și raportarea performanțelor de vânzări, propunând măsuri de îmbunătățire.
Menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții cheie și partenerii de afaceri.

Cerințe:

Experiență relevantă în vânzări, preferabil în industria cosmeticelor sau a produselor de îngrijire personală.
Abilități excelente de conducere și management al echipei.
Cunoștințe solide de strategii de vânzări și tehnici de negociere.
Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și competitiv.
Excelente abilități de comunicare și relaționare.
Studii superioare finalizate, de preferință în domeniul afacerilor, marketingului sau economiei.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-o companie inovatoare și de succes.
Mediu de lucru dinamic și colegial.
Posibilități reale de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare, inclusiv bonusuri de performanță.

Cum să Aplici: Dacă ești un profesionist dedicat și ambițios, cu o pasiune pentru vânzări și cosmetice, te invităm să trimiți CV-ul tău actualizat și o scrisoare de intenție la adresa noastră de email: hr@medix.md sau contactează-ne la nr. 079308080.
Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem! E-mail: hr@medix.md
079308080
Телефон:
+373 793 08 080
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть