Manager (șef / șefă) vânzări și relații cu clienții (corm-122109)

Ormancorp SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 13700 До 15000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Responsabilități:
- Gestionarea relațiilor cu clienții existenți și atragerea de noi clienți;
- Oferirea de consultanță clienților privind produsele și serviciile companiei;
- Identificarea și soluționarea nevoilor și solicitărilor clienților;
- Gestionarea și actualizarea bazei de date a clienților;
- Asigurarea unui nivel înalt de satisfacție a clienților;
- Colaborarea cu alte departamente pentru a rezolva problemele legate de comenzi și servicii.

Cerințe:
- Experiență în lucrul cu clienții (minim 1-2 ani);
- Abilități excelente de comunicare și relaționare;
- Capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă;
- Cunoștințe bune de operare PC (Microsoft Office, CRM-uri etc.);
- Atenție la detalii și capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan;
- Orientare către soluții și abilități de rezolvare a problemelor;
- Cunoașterea limbilor rusă, engleza și ucraineană.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть