Manager de vânzări

FluxMeșter
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 14000 MDL
График: Частичная занятость
Cerințe:

Excelente abilitati de comunicare, vanzare, negociere;
Cunoașterea limbilor romană și rusă la nivel avansat;
Cunoștințe de operare PC și Microsoft Office;
Experiență în vânzari constituie un avantaj;
Permis de conducere categoria B de minimum un an;
Motivație.

Responsabilități:

Dezvoltarea și menținerea bazei de clienți.
Crearea ofertelor pentru clienți;
Supervizarea procesului de facturare, încasare a banilor și de livrare a produselor;
Introducerea datelor în sistemul de monitorizare pus la dispoziție;
Întocmirea rapoartelor lunare privind rezultatele înregistrate.
Negocieri cu clienții;
Asistența informațională a clienților;

Oferim:

Traininguri și consultanță în dezvoltarea personală și profesională;
Mediu de lucru profesionist, colectiv tânăr;
Stagiere;
Salariu fix-% din vanzari - de la 14000 lei netto.
Telefon, laptop, mașină de serviciu;

Persoanele interesate, rugăm să expediați CV-ul la adresa:
fluxmester@gmail.com
Telefon: 067499998
E-mail: fluxmester@gmail.com
Site: https://fluxmester.md/
Телефон:
+373 674 99 998
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть