Manager de vânzări, Chișinău, tâmplărie PVC și aluminiu

Plastal
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 12000 До 20000 MDL
График: Полный день
Cerințe:

Persoană activă, energică și orientată spre rezultat;
Cunoașterea avansată a limbilor română și rusă;
Cunoștințe avansate de operare PC și Microsoft Office;
Abilități dezvoltate de negociere și convingere.

Responsabilități:

Identificarea clienților noi
Prezentarea produselor PLASTAL
Menținerea relațiilor cu clienții existenți
Analiza concurenților
Monitorizarea etapelor de vânzare, de la semnarea contractelor până la montarea tâmplăriei din PVC/aluminiu

Oferim:

Salariu atractiv (fix+ % din vânzări), de la 12 000 lei
Echipă tânără, prietenoasă

Persoanele interesate, rugăm să expediați CV-ul la adresa: marketingplastal@gmail.com.
Telefon: 069633475
Oraș: Chișinău E-mail: marketingplastal@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть