Consultant suport colectare (oficiu)

PfB Collection
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Despre noi:
Compania PfB Collection creată de către profesioniști în domeniul recuperării datoriilor restante și este despre aplicarea celor mai bune practici de recuperare de-a lungul anilor.
Pentru compania PfB Collection, dezvoltarea este un proces continuu, în cadrul căruia, orice membru al echipei PfB are posibilitatea de a participa în crearea unui mediu de lucru cât mai confortabil și în satisfacerea necesităților clienților noștri. Suntem conștienți și ținem minte că confortul și veniturile noastre depind de ei.

Responsabilități

Contactarea telefonică a debitorilor pentru a discuta situația financiară.
Negocierea unor soluții de achitare adaptate nevoilor fiecărui client.
Personalizarea strategiei de rambursare pentru fiecare caz în parte.
Menținerea confidențialității informațiilor gestionate și a lucrărilor efectuate.

Cerințe

Cunoașterea obligatorie a limbilor română și rusă.
Competențe în utilizarea calculatorului (MS Office).
Abilități excelente de comunicare și negociere, putere de convingere, stabilitate emoțională și orientare spre rezultate.
Studii universitare (complete sau incomplete) – constituie un avantaj.

Beneficii

Remunerație atractivă, cu oportunități de creștere în funcție de rezultatele obținute.
Un birou confortabil și modern, echipat cu toate facilitățile necesare.
Program de lucru flexibil și convenabil.
Oportunități de dezvoltare personală și profesională (cursuri de management, traininguri specializate, workshopuri cu speakeri de renume).
Posibilități reale de avansare în cadrul companiei (ne creștem liderii din interiorul echipei).
Participarea la evenimente corporate, sărbători organizate de companie, zile speciale ("zile dulci") etc.
Cadouri și stimulente valoroase pentru angajații care se remarcă prin performanță.
O atmosferă de lucru plăcută și prietenoasă în cadrul echipei.

Aplică, echipă te așteaptă! Telefon: 060500522
E-mail: hr@pfbc.md
Website: https://pfbc.md/ru
Телефон:
+373 605 00 522
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть