Reprezentant vanzari / limba italiana 600 eur - 2000 eur

Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 600 Până la 2000 EUR
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Key account manager in vanzari si consultanta

Căutăm un Account Manager extrem de motivat să se alăture echipei noastre.
În rolul de Account Manager, veți fi responsabil pentru menținerea și extinderea relațiilor cu clienții noștri cheie.
Scopul principal va fi asigurarea unei servicii excepționale clienților noștri și identificarea de noi oportunități pentru creșterea afacerii noastre.

Responsabilități Cheie:
- Dezvoltarea și menținerea unor relații solide cu clienții cheie
- Înțelegerea nevoilor și obiectivelor clienților pentru a oferi soluții personalizate
- Colaborarea cu echipele interne pentru îndeplinirea așteptărilor clienților
- Negocierea contractelor și încheierea acordurilor pentru maximizarea profiturilor

Cerințe:
- Cunostiinte de limba Italiana, nivel mediu-conversational
- Experiență anterioară în poziții similare nu este relevant
- Abilitatea de a atinge și depăși obiectivele de vânzări
- Abilități puternice de comunicare și interpersonale
- Abilități puternice de negociere și rezolvare a problemelor
- Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu de echipă

Ce oferim:
- Salariu competitiv 10000 - 14000 lei și structură de bonusuri
- Program de munca fix: 10:00 - 19:30. Luni - vineri
- Oportunități pentru creștere și avansare în carieră
- Lucrul cu o echipă dinamică și colaborativă
- Acces la programe de formare și dezvoltare
Telefon:
+373 798 12 891
Persoana de contact:
Emilian
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide