Дизайнер

LH 47
- это международное архитектурное бюро, лидеры рынка.

Мы завоевали национальное и международное признание,
Спектр наших направлений - жилая, промышленная, коммерческая архитектура.

Мы расширяем нашу команду,
сегодня - наши филиалы в 3 странах,
а в запуске - еще 8!

Ты можешь присоединиться к нам в команду:

Дизайнер

Если ты всю жизнь мечтал стать лучшим дизайнером в мире,
Креатив - твое второе имя,
Ты - специалист своего дела, твое портфолио ломится от крутых проектов,
Ты считаешь, что готов быть частью команды, которая разрабатывает самые творческие и нестандартные проекты по всей Европе - свяжись с нами!

Обязанности

  • Разработка дизайн-концепций для частных домов, ресторанов, общественных помещений и экстерьеров
  • Оформление концептуального проекта для заказчиков
  • Разработка технических проектов
  • Совместная работа с инженерами, смежниками, подрядчиками

Требования

  • Опыт работы в Autodesk Revit
  • Креативный подход, умение находить нестандартные решения для проектов
  • Навыки в разработке концепции дизайна и технического дизайн-проекта (можешь самостоятельно вести проект)
  • Знание стандартов и норм эргономического проектирования
  • Способность анализировать предлагаемое к проектированию пространство, выявляя его преимущества и недостатки
  • Знание материалов, доступных на местном рынке, а также способность адаптироваться под проектные требования других стран
  • Архитектурное или дизайнерское образование
  • Знание языков приветствуется: RU, RO, ENG

Что мы дадим

  • Официальное трудоустройство
  • Возможность выбора графика (гибкий/ фиксированный)
  • Возможность работы в гибридном формате (из офиса/ удаленно)
  • Обучение внутри команды, а также возможность участия на корпоративных курсах с командой
  • Участие на архитектурных конференциях в стране и за ее пределами (+ лучшие специалисты компании выступают и как спикеры)
  • Офис в самом центре с лучшей панорамой города - (наш адрес: Вероника Микле 11)
  • Скидки от наших партнеров и членство в бизнес-сообществах (детали расскажем на собеседовании)
  • Зарплата и детали оговариваются на собеседовании

Как откликнуться:
Выберите для себя самый удобный и быстрый вариант связи с нами:
Тема письма "Дизайнер" на ecaterina.snurenco@lh47arch.com

  • Вышлите ваше CV c 2-3 предложениями о себе и почему хотите к нам
  • Вышлите ваше портфолио с проектами
  • Позвоните нам по номеру +37378103519 (Екатерина)

О нас:
Сайт LH 47
Instagram LH 47
Instagram основателя - Сергей Мырза

Dacă...
ai visat mereu să ajungi cel mai bun designer din lume;
creezi la fel de firesc precum respiri;
ești un adevărat profesionist și ai un portofoliu plin de proiecte inedite;
vrei să faci parte din echipa care dezvoltă cele mai creative și originale proiecte din toată Europa...
vom fi bucuroși să te cunoaștem!

Responsabilități:

  • elaborarea conceptelor de design pentru case individuale de locuit, localuri, spații publice, dar și proiectelor de design exterior;
  • definitivarea ideilor conceptuale pentru a fi prezentate clienților;
  • elaborarea proiectelor tehnice;
  • colaborarea cu inginerii, colegii specializați pe domenii conexe, antreprenorii;

Cerințe:

  • studii în domeniul arhitecturii/designului;
  • cunoașterea standardelor și normelor de proiectare ergonomică;
  • abilități de gîndire creativă, capacitatea de a dezvolta proiecte inedite;
  • competențe în elaborarea conceptelor de design și a proiectelor tehnice, capacitatea de a gestiona proiecte în mod independent;
  • capacitatea de a analiza spațiul de proiectare pentru a identifica avantajele și dezavantajele lui;
  • o bună cunoaștere a materialelor disponibile pe piața locală, precum și capacitatea de adaptare la cerințele de proiectare din alte țări;
  • experiență în utilizarea aplicației Autodesk Revit;
  • cunoașterea limbilor română, rusă și engleză.

Oferim:

  • angajare oficială în cîmpul muncii;
  • posibilitatea de a opta pentru un program de muncă fix sau flexibil;
  • posibilitatea de a lucra în regim hibrid (combinînd munca la birou cu cea de la distanță);
  • instruire la locul de muncă și traininguri corporate;
  • șansa de a participa la conferințe de arhitectură în țară și în străinătate (cei mai buni specialiști ai companiei fiind invitați în calitate de speakeri);
  • un birou în centrul capitalei cu cea mai bună vedere panoramică a orașului (situat pe Veronica Micle, 11);
  • reduceri de la partenerii companiei și șansa de a obține un card de membru în comunitățile de afaceri (detaliile se vor oferi în cadrul interviului);
  • salariul mărimea căruia se va negocia în cadrul interviului.

Poți să aplici pentru această poziție folosind una din următoarele opțiuni:

  • expediază CV-ul însoțit de o scurtă prezentare a ta și motivul pentru care vrei să lucrezi alături de noi la adresa electronică: ecaterina.snurenco@lh47arch.com specificînd în subiectul mesajului postul pentru care aplici „Designer”;
  • expediază portofoliul cu proiectele realizate de tine la adresa electronică: ecaterina.snurenco@lh47arch.com;
  • sună la numărul de telefon: +373 78103519 (Ecaterina).

Mai multe informații despre noi găsești aici:
pagina web a companiei
contul de Instagram al companiei
contul de Instagram al fondatorului companiei Sergiu Mîrza

E-mail: ecaterina.snurenco@lh47arch.com
+373 78103519

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо